Schowek ofert: 0
Szukaj na stronie:
Szukaj
Wyszukiwanie
zaawansowane
Wyszukiwanie
proste
Poniedziałek - Piątek – 9:00 - 18:00
Sobota – 10:00 - 18:00
Wyślij do nas
wiadomość.
Odpowiemy
na nią!
Wyślij
Poradniki

Best Western St. George

Hotel |

Grecja » Półwysep Chalcydycki » Asprovalta

Kod oferty: BBDFF32-203-0-1-0-0
Wybrany transport:
Dojazd własny
Przepraszamy. Oferta niedostępna
(obiekt został wycofany ze sprzedaży)
Brak zdjęć
Szczegóły oferty
Opis miasta
Lokalizacja miasta
Pogoda
Kod w katalogu ept:
GRE0011
Dojazd:
własny
Opis:
recepcja, winda, restauracja, bar, plac zabaw dla dzieci, taras, parking, łącze internetowe. Usytuowany w centrum Asprovalta, Thessaloniki - ok. 80 km.
Plaża:
ok. 100 m, piaszczysta, serwis plażowy - na życzenie (odpłatnie).
Pokoje (38):
łazienka, klimatyzacja, telefon, TV, sejf, mini barek. Większość pokoi z balkonem. Możliwość pokoi 1 os. (C), 2 os. (B), 3 os. (A)
Wyżywienie:
śniadanie - bufet. Obiadokolacja (na życzenie, dodatkowo płatna) - serwowana.
Ceny zawierają:
- 7 noclegów w pokoju 2 osobowym - 7 śniadań (BB) - ubezpieczenie KL, NW, bagaż, OC - podatek VAT
Początek/koniec pobytu:
sobota 14.00/sobota 10.00.
Na życzenie (zgłoszenie przy rezerwacji):
- dopłata do HB (płatne przy rezerwacji) - 84 EUR/1 os./1 tydz.
Zniżki:
- dziecko do 12 lat na dostawce - gratis.
Zwierzęta:
nie.  
Asprovalta Zobacz więcej » Asprovalta

Miasteczko Asprovalta leży nad zatoką Orfanou, przy wschodniej części półwyspu Chalkidiki. Ta gwarna miejscowość pełni przede wszystkim funkcję letniego przedmieścia Serres, i Salonik, z którymi ma bardzo dobre połączenia autobusowe. Jej przepiękne, szerokie i piaszczyste plaże uchodzą za najładniejsze w okolicy i zachęcają do dłuższego pobytu. Znajduje się tutaj kilka winnic i nieliczne średniowieczne wieże obserwacyjne, z których nietrudno dostrzec wspaniałe wydmy i błękitne morze. Odpoczywając w Asprovalta warto wypożyczyć samochód i wyruszyć na wyprawę w głąb półwyspu. Niedaleko miasteczka można podziwiać ogromnego marmurowego Lwa z Amfipolis, który został zrekonstruowany w 1937 roku z fragmentów wydobytych podczas prac wykopaliskowych w pobliskim Amfipolis. Oryginał pochodził prawdopodobnie z końca IV w. p.n.e. Wieczorami Asprovalta kusi turystów niewielkimi restauracjami oferującymi m.in. świeże owoce morza i smaczne wino.
sob.
Bezchmurnie
5°C - 21°C
niedz.
Możliwe opady deszczu
5°C - 21°C
pon.
Liczne przejaśnienia
5°C - 19°C
wt.
Deszcz
6°C - 16°C