Schowek ofert: 0
Szukaj na stronie:
Szukaj
Wyszukiwanie
zaawansowane
Wyszukiwanie
proste
Poniedziałek - Piątek – 9:00 - 18:00
Sobota – 10:00 - 18:00
Wyślij do nas
wiadomość.
Odpowiemy
na nią!
Wyślij
Poradniki

Apartamenty typu Venus

Hotel |

Bułgaria » Region Słoneczny Brzeg » Rawda

Kod oferty: BBDFF32-21221-0-3-0-0
Wybrany transport:
Autokar
Przepraszamy. Oferta niedostępna
(obiekt został wycofany ze sprzedaży)
Apartamenty typu Venus
Szczegóły oferty
Opis miasta
Lokalizacja miasta
Pogoda
Hotel Elwira to nieduży, kameralny obiekt słynący wśród polskich turystów z gościnności jego właścicielki. Hotel oraz jego gospodarze porozumiewają się z gośćmi w języku polskim oraz organizują różnorodne rozrywki np. wieczorki taneczne. W hotelu znajduje się mały supermarket, gdzie turyści zaopatrzyć się mogą w podstawowe artykuły spożywcze, słodycze, owoce i napoje. Otoczenie zieleni, niewielki skwer, na którym znajduje się stara piracka łajba to doskonałe miejsce na zabawy dla dzieci. USYTUOWANIE Hotel położony jest ok. 100 m od piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do morza (leżaki i parasole na plaży płatne). Odległość od centrum Rawdy to ok. 500 m, przystanek autobusowy znajduje się w odległości ok. 500 m, a najbliższy market znajdziecie na miejscu w hotelu. W odległości ok. 2000 m znajduje się Aquapark z licznymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych. WYPOSAżENIE Recepcja, restauracja z grillem, pizzeria, supermarket, niewielki ogródek, bar, bilard (płatny), plac zabaw dla dzieci. Kat.lok.3*. POKOJE 2,3,4 osobowe z łazienką, TV, lodówką, balkonem. Pokoje są przestronne i posiadają widok na miasteczko. WYżYWIENIE ALL INCLUSIVE 0800-1000 śniadanie serwowane w restauracji - wybór z menu, kawa, herbata, mleko 1230-1430 lunch-obiad, przekąski popołudniowe serwowane (frytki, pizza, spaghetti, tosty zapiekane, zupa, sałatki, lody, ciasto) 1030-1730 lokalne napoje alkoholowe typu wino białe i czerwone, piwo, koktajle na bazie alkoTO lokalnych , napoje bezalkoholowe typu kawa, herbata, woda mineralna gazowana i niegazowana, cola, Fanta, Sprite, różne soki (z wyjątkiem świeżo wyciskanych), napoje są serwowane w barze 1830-2030 kolacja - wybór z menu dań kuchni międzynarodowej z elementami kuchni bułgarskiej, napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe typu wino białe i czerwone, piwo beczkowe serwowane podczas posiłków w restauracji 1830-2230 lokalne napoje alkoholowe typu wino białe i czerwone, piwo, wódka, gin, whisky, rakija, koktajle na bazie alkoTO lokalnych serwowane w barze, napoje bezalkoholowe typu kawa, herbata, woda mineralna gazowana i niegazowana, cola, Fanta, Sprite, soki (z wyjątkiem świeżo wyciskanych) serwowane w barze. CENA ZAWIERA Przejazd autokarem, 10 noclegów, 10 ALL INCLUSIVE, ubezpieczenie KL i NNW, opiekę rezydenta, VAT. CENA NIE ZAWIERA Opłaty administracyjnej 20 eur/osoba/turnus (płatne w Bułgarii)
Ravda:
Rawda położona jest w środkowej części wybrzeża Bułgarii. Miejscowość ta łączy się z lądową częścią Nessebaru. Pokonując ok. 4 km dotrzeć można do Słonecznego Brzegu - najnowocześniejszego, bułgarskiego kurortu. W Rawdzie znajdziemy wiele atrakcji turystycznych, jak m.in. boiska do gry w siatkówkę plażową, kompleksy basenów, korty tenisowe i dobrze przygotowane plaże, które w większości skupione są przy hotelach. Z roku na rok powstaje tu coraz więcej hoteli i kompleksów apartamentowych doskonale przygotowanych na przyjęcie turystów. Miejscowość daje mnóstwo możliwości spędzenia czasu zarówno w dzień jak i w nocy. Jest tu wyjątkowo dużo rozmaitych kafejek, barów, knajpek i dyskotek, które kuszą zapachem regionalnych przysmaków i kuchnią międzynarodową. Wokół miasta rozciągają się liczne winnice, ogrody i sady, w których turyści tanio mogą kupić świeże owoce i warzywa. Miłośnicy nocnego życia również nie będą się tu nudzić. Głównym atutem miejscowości jest możliwość szalonej zabawy za niewielkie pieniądze. Rawda to mały kącik, gdzie cisza jest rozkoszą, a piękno jest wszędzie.
Rawda Zobacz więcej » Rawda

Rawda to niewielkie miasteczko w środkowej części wybrzeża Bułgarii. Leży pomiędzy Burgasem, a Nessebarem, niedaleko niewielkiego cypla Emine, na wybrzeżu Morza Czarnego. Liczy ok. 13 tys. mieszkańców. Miejscowość ma charakter typowo turystyczny, znajdują się w niej liczne restauracje, bary, sklepy, dyskoteki i małe hoteliki. Jest popularnym miejscem wypoczynku wśród Polaków. Posiada dogodne połączenia autobusowe m.in. z Nessebar (ok. 4 km - popularny kurort z pięknym Starym Miastem, znajdujący się na liście UNESCO) i Słonecznym Brzegiem (ok. 7 km). Do Nessebar można stąd dotrzeć także zabytkową kolejką kursującą co pół godziny do późnych godzin wieczornych. Rawda jest miasteczkiem ciągle się rozwijającym - co róż powstają tu nowe hotele i obiekty rozrywkowe. Charakteryzuje się pięknymi okolicami obfitującymi w niezapomniane krajobrazy. W wolnych chwilach można korzystać z: boiska do siatkówki plażowej, kompleksów basenów, kortów tenisowych, uprawiać rozmaite sporty wodne i przede wszystkim leniuchować na świetnie przygotowanej dla turystów plaży - z delikatnym, drobnym, złotym piaskiem. Ośrodki wypoczynkowe organizują wycieczki po wybrzeżu, rejsy łodzią oraz wyprawy wędkarskie. Do dyspozycji turystów są dwie plaże. Linia brzegowa morza układa się w taki sposób, ze tworzy niewielkie zatoczki z piaszczystymi plażami. W roku 2006 został tu otwarty wspaniały Aquapark - Paradise Aquapark Neseber-Rawda. W pobliskim Słonecznym Brzegu znajduje się drugi tego typu obiekt - Action Aquapark. Do Aquaparków kursują bezpłatne autobusy. Ciekawostką jest fakt, iż wokół miasta rozciągają się liczne winnice, ogrody i sady, w których można kupić świeże owoce i warzywa. W miejscowości jest wiele uroczych kawiarni, kafejek i restauracji z daniami grillowanymi, gdzie można dobrze zjeść, napić się miejscowych trunków i spędzić w czas w miłym towarzystwie i atmosferze. Polecamy przede wszystkim tradycyjne, regionalne dania i przysmaki. Miłośnicy nocnego życia mogą się wybrać do jednej z wielu dyskotek i pubów. Rawda jest raczej rozrywkowym miejscem stąd poleca się ją głównie ludziom młodym. Wieczorem warto przejść się brzegiem morza i podziwiać romantycznie oświetlone miasto i ciągnące się po horyzont malutkie, pobliskie wioski. Odnajdą się tu przede wszytki osoby, które za niewielką cenę chcą spędzić udany urlop.
niedz.
Możliwe opady deszczu
6°C - 19°C
pon.
Możliwe opady deszczu
6°C - 15°C
wt.
Deszcz
7°C - 18°C
śr.
Deszcz
2°C - 8°C