Schowek ofert: 0
Szukaj na stronie:
Szukaj
Wyszukiwanie
zaawansowane
Wyszukiwanie
proste
Poniedziałek - Piątek – 9:00 - 18:00
Sobota – 10:00 - 18:00
Wyślij do nas
wiadomość.
Odpowiemy
na nią!
Wyślij
Poradniki

Willa Ciovo Okrug

Apartament |

Chorwacja » Dalmacja » Ciovo

Kod oferty: BBDFF32-41437-0-1-0-0
Wybrany transport:
Dojazd własny
Przepraszamy. Oferta niedostępna
(obiekt został wycofany ze sprzedaży)
Brak zdjęć
Szczegóły oferty
Opis miasta
Lokalizacja miasta
Pogoda
Położenie:
willa usytuowana jest w miejscowości OKRUG GORNJI, w zachodniej części wyspy ČIOVO. Odległość do morza 100 m. Na wyspie znajduje się bezlik małych ustronnych zatoczek i plaż, panuje łagodny klimat, rośnie bujna flora śródziemnomorska. Plaże są piaszczysto - żwirowe.
Serwis:
klimatyzacja, basen.
Apartamenty:
standardowo wyposażone apartamenty z pełnym węzłem sanitarnym, we wszystkich apartamentach klimatyzacja, TV SAT, kuchnia w pełni wyposażona. Typy apartamentów - STUDIO 2 os. pokój dzienny z łóżkiem małżeńskim, kuchnia, łazienka, balkon. STUDIO 3 os. pokój dzienny z łóżkiem małżeńskim i pojedynczym, kuchnia, łazienka, balkon. BILO 2+2 os. pokój dzienny z dodatkowym łóżkiem 2 os. pokój 2 os., kuchnia, łazienka, balkon. BILO LUX 2+2 os., pokój dzienny z dodatkowym łóżkiem 2 os., pokój 2 os. z łóżkiem małżeńskim, kuchnia, łazienka, 2 balkony. Luksusowy apartament położony na najwyższym piętrze, z pięknym widokiem na morze.
Wyżywienie:
we własnym zakresie.
Cena obejmuje:
7 noclegów, zużycie wody, prądu, gazu, korzystanie z basenu, sprzątanie końcowe, pościel, opieka polskojęzycznego rezydenta* - przedstawiciel firmy PINIJA + prezentacja i możliwość korzystania z pakietu wycieczek fakultatywnych. *Telefon kontaktowy do rezydenta 00385-91-91-43-341, obowiązkowe ubezpieczenie KL, NNW i bagaż w wys. 40 zł/os.
Cena nie obejmuje:
taksy klimatycznej w wys. 1 euro/os./dzień, dzieci od 0-12 lat gratis, od 12-18 lat zniżka 50%.
Nasza opinia:
elegancka, nowa willa polecana wszystkim Klientom poszukującym wypoczynku nad wodą. Atutem jest basen przy willi oraz mała odległość do morza. W centrum znajduje się mnóstwo restauracji, karczm i gościńców, które polecają bogaty wybór specjalności dalmatyńskiej kuchni.
Ciovo Zobacz więcej » Ciovo

Ciovo to urocza maleńka, chorwacka wyspa, leżąca w środkowej Dalmacji na Morzu Adriatyckim. Połączona jest ze stałym lądem miasta Trogir, za pomocą podnoszonego mostu. Wysepka została zasiedlona już w czasach starożytnych. Mimo iż niewielka znajduje się na niej wiele fascynujących zabytków. Szczególnie warte obejrzenia są kościoły: wybudowany w XVI wieku kościół Gospe, ruiny przedromańskiego, staro-chorwackiego kościoła św. Piotra, średniowieczny kościół św. Mayra czy przedromański kościół św. Panny Marii. Na wyspie znajdują się też ciekawe, tajemnicze jaskinie w której niegdyś ukrywali się tutejsi mieszkańcy przed najazdem tureckim. Najsłynniejszymi są Bilosaj i Ancina Jama. Ciovo obfituje w oliwki, owoce cytrusowe, figi, winogrona i migdały. Wyspa słynie z pięknych piaszczystych plaży i małych zatoczek. Jak na tak małą wyspę Ciovo oferuje bardzo szerokie możliwości wypoczynku, rekreacji, kąpieli morskich oraz zwiedzania licznych zabytków historycznych. Łagodny klimat, przepiękne plaże w ustronnych zatoczkach, roślinność śródziemnomorska oraz malownicze wysepki całego archipelagu zostawiają w myślach obraz, który nie sposób zapomnieć. Położenie Čiova w sercu środkowej Dalmacji sprawia, że jest to idealny punkt wypadowy do zapoznania się z dziedzictwem kulturowym oraz pięknem przyrody Dalmacji. Będąc na wyspie Ciovo Koniecznie trzeba odwiedzić Trogir - jedno z najpiękniejszych miast całej Chorwacji. Starsza część miasteczka leży na wyspie, która łączą mosty z jednej strony z lądem a z drugiej w Ciovo. Szeroka, nadmorska, ocieniona palmami promenada, otacza centrum nazywane przez mieszkańców miastem-muzeum, złożone głównie ze średniowiecznych i renesansowych zabudowań, wąskich uliczek i maleńkich placyków. W południowo-zachodniej części miasta wznosi się masywna, XV wieczna twierdza Kamerlengo, która niestety nie jest dostępna do zwiedzania. Zabytkowe centrum tego miasta wpisane jest na światową listę zabytków UNESCO.
sob.
Liczne przejaśnienia
8°C - 17°C
niedz.
Liczne przejaśnienia
11°C - 17°C
pon.
Deszcz
11°C - 15°C
wt.
Deszcz
8°C - 18°C