Schowek ofert: 0
Szukaj na stronie:
Szukaj
Wyszukiwanie
zaawansowane
Wyszukiwanie
proste
Poniedziałek - Piątek – 9:00 - 18:00
Sobota – 10:00 - 18:00
Wyślij do nas
wiadomość.
Odpowiemy
na nią!
Wyślij
Poradniki

Riu Ocho Rios

Hotel |

Jamajka » Północne Wybrzeże Jamajki » Ocho Rios

Kod oferty: BBDFF32-52193-0-2-0-0
Wybrany transport:
Samolot
Przepraszamy. Oferta niedostępna
(obiekt został wycofany ze sprzedaży)
Brak zdjęć
Szczegóły oferty
Opis miasta
Lokalizacja miasta
Opis hotelu:
Luksusowy hotel z widokiem na Mamie Bay w Ocho Rios znajduje się na północnym wybrzeżu Dominikany. Rozległy teren hotelowy przylega do wspaniałej, piaszczystej plaży i oferuje doskonałe warunki do kąpieli słonecznych i uprawiania sportów wodnych. Na terenie hotelu działa główna restauracja z częścią dla niepalących i tarasem oraz restauracja gourmet, dwie kolejne restauracje tematyczne (włoska i azjatycka) oraz restauracja-grill. Na zewnątrz w rozległym ogrodzie palmowym znajdują się przestronne tarasy do opalania, dwa odkryte baseny z jacuzzi, basen dla dzieci oraz restauracja przy basenie. Napoje orzeźwiające serwowane są w dwóch barach przy basenie z barem typu swim-up, barze Dunn's River oraz barze na plaży. Komfortowy hotel z wysokim standardem usług i zakwaterowania jest wymarzonym miejscem na egzotyczne wakacje dla rodzin z dziećmi i miłośników wypoczynku na plaży.

Sport i fitness:

tenis ziemny, tenis stołowy, masaże (płatne), jacuzzi, SPA (płatne), sauna, waterpolo, siłownia, boisko wielofunkcyjne.

All inclusive zawiera:

śniadanie kontynentalne lub w formie bufetu, lunch w formie przekąsek, jamajskiego barbecue lub bufetu i obiadokolację w formie bufetu (3 razy w tygodniu wieczory tematyczne). Kolacja w restauracjach a'la carte (wymagana rezerwacja). Przekąski i napoje oraz lokalne i importowane alkohole 24 h. Regularnie uzupełniany mini bar w pokoju. W ramach pakietu wstępna lekcja nurkowania w basenie.
Depozyt za sprzęt do tenisa ziemnego.

Dodatkowe informacje:

w okolicy golf i jazda konna (płatne).
W restauracjach podczas kolacji wskazany odpowiedni strój.
Kuchnia włoska, gourmet, Steak house i międzynarodowa.

Lokalizacja:
w strefie turystycznej Ocho Rios, przy plaży, 10 km od centrum, 100 km od lotniska, 4 km od centrum handlowego, 600 m od przystanku komunikacji publicznej.
Sport na plaży:
nurkowanie (płatne), snorkeling, siatkówka, kajaki, surfing, windsurfing, żeglarstwo.
Rozrywka:
dzienne animacje, wieczorne animacje, salon gier video (płatny), dyskoteka, program artystyczny.
Dla dzieci:
brodzik, mini klub, plac zabaw, animacje, łóżeczko dziecięce.
Wyżywienie:
pakiet All Inclusive.
Parametry hotelu:
Kategoria oficjalna:*****
Kategoria TO:
Pokoje:5 Udogodnienia:5
Liczba pokoi:
856 restauracje: 6 baseny odkryte: 2 lobby bar bar na plaży bar przy basenie koktajl bar snack bar lobby internet (płatny) internet bezprzewodowy recepcja 24h taras słoneczny sala bankietowa ogród mini market fryzjer butik night club pasaż handlowy kino salon urody leżaki przy basenie pokoje dla niepełnosprawnych pokoje łączone centrum konferencyjne.
Opis pokoi:
klimatyzacja centralnie sterowana telewizja satelitarna sejf mini bar telefon (płatny) taras/balkon radio/muzyka suszarka do włosów wentylator łazienka z wanną lub prysznicem.
All inclusive:
TAK
Ocho Rios Zobacz więcej » Ocho Rios

Ocho Rios miasto znajdujące się na Jamajce. Położone na północnym wybrzeżu. Jeden z głównych ośrodków turystycznych na wyspie. Miasto w którym znajduje się wiele pięknych miejsc i zabytków. W centrum mieści się wiele pubów, restauracji i kawiarni. Dlatego w żadnej porze dnia nie można się nudzić. Mieści się tu również ładna plaża Flamingo Beach i Connos Bay. Jest wiele możliwości uprawiania na nich sportów wodnych, poza tym jest tu szeroka oferta rejsów. Miasto otaczają urwiska porośnięte paprotnikami i wodospadami. Przy widoku których zapiera dech w piersiach. Jamajczycy mówią że w Ocho Rios niebo wlewa się do morza. Z parku Kolumba który tam się mieści można trafić do sennego Oracabesca, miejsca z niebieskimi zatoczkami, wioskami rybackimi, piaszczystymi wydmami i mnóstwem możliwości do kąpania i sportów wodnych. Jedną z głównych atrakcji turystycznych na wyspie są wodospady na rzece Dunn które spadają z wysokości prawie 200 metrów i uważane są za Niagarę Karaibów.